1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie gier

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez anzii2, Sierpień 14, 2016.

1. anzii2

anzii2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie czy kupiona gre ze sklepu Microsoft mogę nagrać na płyte bądź pendrive ?? Chodźi mi o to żeby ją mieć na czyms nei tylko na konsoli

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak nie masz miejsca na dysku konsoli albo chcesz zrobić reset i masz wolny internet wiec nie chcesz pobierać gier od nowa to kup dysk USB, po dostosowaniu dysku pod konsolą możesz na nim trzymać gry i w nie grać.

Jak chodzi o coś innego to możesz ją skopiować na dysk po USB (min. 256GB) a następnie ją tam trzymać albo skopiować na dysk laptopa/pc.

By zobaczyć zawartość dysku XO pod PC potrzebujesz ,,XBOX One Drive Converter''

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Grę masz na stałe przypisaną do profilu, nie zgubi Ci się.

Wczytywanie...

Poleć forum