1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Squit, Marzec 27, 2010.

1. Squit

Squit Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiem wiem tematow jest tysiace i poradnikow lecz mam problem . Sciagnalem gre z torrentow po wypakowaniu byly dwa pliki IMAGE(7.7 gb) i IMAGE.dvd(1kb) Zrobilem wszystko tak jak w poradniku (Jak nagrywać gry na Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl - video) do abgx wrzucilem plik o rozmiarze 7,7gb i tak samo do nagrania nie wiem do czego mial sluzyc ten drugi plik? Po nagraniu gry na plytke po wlozeniu do xboxa i odpaleniu , przez caly czas bylo logo xboxa na bialym tle . Co zrobilem zle, co powinienem dorzucic? Plytki to TDK DVD +R DL

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    Źle nagrałeś :) do programu w którym nagrywasz (ImgBurn) wrzucasz ten drugi plik *.dvd (o rozmiarze 1KB), a nie ten *.iso (o rozmiarze 7,7GB). Tutaj: http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazow-iso-windows-4.html masz poradnik jak poprawnie nagrać grę :) i jak byś dobrze prześledził ten poradnik, który ty podałeś to osoba wybrała właśnie ten plik *.dvd. Pozdrawiam :)

4. Squit

Squit Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    nie ma w bazie danych tej gry i abgx nie może ustalić jaki wave ma obraz. Do gry offline się nada, możesz spokojnie nagrywać :) Naciśnij DZIĘKUJE :)

6. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    Odwiedź tą stronę i pobierz sobie : http://abgx360.net/download.html

3rd/4th/5th/6th Wave self-extracting archive (for Windows) - abgx360_video_waves_3-6_sfx.exe - 139 MB

Wtedy sprawdź :)

Pozdr.

7. Patrix

Patrix Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rewal...
    Siemka. Polecam wypalać płytki w programie CloneCD w pełnej wersji... Ani jednej płytki jeszcze w nim nie zjechałem... Gry chodzą pięknie... Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum