Nagrywanie gier.

draxidox

Świeżak
Świeżak
Siema,
Tydzień temu sprawiłem sobie używanego NIE PRZERABIANEGOXboxa 360 wersji Premium. Mam parę starych gierek pożyczonych więc mi się znudziły. Moje pytanie brzmi następująco: gdybym pobrał z internetu grę np: Bad Company 2 i wypalił ją zgodnie z instrukcją wypalania gier na xboxa co by się stało?
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli XboX nie jest przerobiony to jak chcesz grac na grach ściągniętych z neta?
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Siema,
Tydzień temu sprawiłem sobie używanego NIE PRZERABIANEGOXboxa 360 wersji Premium. Mam parę starych gierek pożyczonych więc mi się znudziły. Moje pytanie brzmi następująco: gdybym pobrał z internetu grę np: Bad Company 2 i wypalił ją zgodnie z instrukcją wypalania gier na xboxa co by się stało?
Ano stalbys sie piratem . No i mialbys plyte z nagrana gra na X360 .... i to chyba wszystko co by sie stalo .
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
Musisz go najpierw przerobić abyś mógł stać się piratem ;)
- przerabiasz, nagrywasz grę i grasz
 

Zozol

Banned
Nierób tego nie przerabiaj nie pirać zbieraj kasę
PAMIĘTAJ PIRAĆ TYLKO SONY
 

mr.cherry

Użytkownik
Użytkownik
Game Master
Dokładnie masz dwie opcje: grasz na oryginałach lub przerabiasz konsolkę i wtedy dopiero możesz grać na grach ściągniętych z neta. Taka przeróbka zwykle kosztuje ok. 50- 100 zł. na allegro masz dużo ofert.
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
zalezy tez od tego do czego chcesz uzywac konsole. czy bedziesz gral z rodzenstwem w domowym zaciszu czy chcesz grac w sieci. jesli chcesz w domu grac i nie bedziesz sie podlaczal do neta to sobie przerob konsole i graj do woli. jesli chcesz grac tez w necie to nie przerabiaj bo zaraz dostaniesz bana i bedzie po konsoli.
zozol-> w jaki sposob niby chcesz piracic sony bo nie kumam?
 

Do góry Bottom