1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Velard, Grudzień 10, 2011.

1. Velard

Velard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Mam taki problem. Chciałem wypalić sobie grę Bulletstorm , ściągnąłem obraz, kupiłem płytki (zwykle używam Vakoss ale tera nie było ani tego ani Verbatimów więc wziąłem Omega) i jak próbuje obraz wypalić to dochodzi do 100% i jest Succesfull... ale jak wkładam płytkę do xboxa jest "Otwórz napęd" , postanowiłem sprawdzić na kompie czy jest coś zapisane a tu płyta wychodzi że jest pusta. Co jest nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    a jaki masz firmware w napędzie - może tu tkwi problem

a podaj link do releasu i napisz jak i czym wypalasz

4. dani13

dani13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na płycie jest zapisany obraz skoro jest succes ale ty nie masz przerobionej konsoli nie napęd nie widzi płyty. Musisz przerobic naped

Wczytywanie...

Poleć forum