1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xxPeter, Grudzień 16, 2011.

1. xxPeter

xxPeter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich
    Mam nadzieję że ktoś zechce mi pomóc.
    Dostałem bojowe zadanie nagrać kilka gierek dla chrześniaka (na przerobionego xboxa).
    Nie bawiłem się tą konsolą więc nie jestem w temacie.
    Przeczytałem chyba wszystkie poradniki na forum ale problem pojawia mi się na samym początku:
    Jak otwieram ściągnięty plik ISO w abgx360 to wyskakuje mi że to nie jest gra na xboxa (isn't recognised as an Iso or stealth file).
    wszystko ściągałem z Polish Trackera jako gry na xboxa - pliki ISO.

Pomoże ktoś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. FastMan

FastMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "isn't recognised as an Iso or stealth file" nie oznacza, że gra nie jest na xbox'a. Gra którą ściągnąłeś jest zapewne na zabezpieczeniach XGD3 i nie przepuszcza jej się przez abgx. Taką grę możesz od razu wypalać na płycie Verbatim przy użyciu opcji truncate, lecz może ją później wywalać podczas grania (wyczyść płytkę szmatką), więc żeby każda gra dobrze działała po nagraniu potrzebujesz nagrywarkę z oprogramowaniem iXtreme Burner Max (czyli poszczególne Lite-On'y z serii iHas).

4. xxPeter

xxPeter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bardzo ci dziękuje zaraz popróbuje
    a jak poznać które gry od razu wypalać a do których dorabiać pliki .dvd?

5. FastMan

FastMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do wszystkich się dorabia pliki .dvd, zazwyczaj od razu ten plik jest dołączony do torrenta.

6. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    jeśli nie ma w torrencie, to w abgx360 jest opcja by został on automatycznie utworzony (plik .dvd)
    póki co, jeśli nie masz nagrywarki iHas oraz lt 3.0(które wyjdzie na dniach) nie nagrywaj najnowszych gier pod xgd3

Nagrywaj starsze..

Wczytywanie...

Poleć forum