1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez viktor, Marzec 1, 2012.

1. viktor

viktor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam, kupilem dzisiaj 3 verbatim i chciałem nagrać kolejno gry. Pierwsza była Forza4 no i zrobiłem według poradnika wgrałem topologię na lt3 no i nagrałem wkładam do x360 i jest obrazek forza4 uruchamaim chwile czyta i pisze wyczysc szmatką.

i sie nic nie da zrobić

nagrałem gow3 bez robiena topologi na lt3... bo pisało w abgx po przepuszczeniu obrazu ze topology was sucesfully to chyba wgrana byla ?

mam lt 3.0

i nic nie działa..;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    obraz przepuść przez abgx i tyle , nagraj wg poradnika , nie instaluj na dysk bo z dysku nie będzie działać gdy nagrywasz zwykłą nagrywarką .

Wczytywanie...

Poleć forum