1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Johny8564, Maj 24, 2012.

1. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema.Mam taki mały problem z nagrywaniem gier na xbox 360.Pobrałem grę f1 2011 która pobrała się bez problemu.I 1 problem.Odtworzyłem plik rar i w nim znajduje się 31 plików o nazwie o tej samej nazwie,czyli chyba f1,plik index i jakieś inne o dziwnym formacie.Jak to wypakować?Pytanie może śmieszne ale pierwszy raz nagrywam taką grę.Resztę czyli odpalanie i dawanie pliku do abgx360 a potem wypalanie to jest łatwe,ale nie rozumiem tego wypakowywania.Za pomoc dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Plik .rar wypakowujesz WinRar`em (lub innym, jakiego używasz), przepuszczasz obraz przez abgx i wypalasz IMGBurnem lub CloneCD.
    to jest taki sam plik .rar jak wszystkie tylko że gra jest na xbox360...

4. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No ok jak pobrałem to odrazu miałem sam folder a nie rar.Pomyliło mi się.Ale co z tymi folderami rar w srodku foldera?Każde mam wypakowywać?Bo już sam nie wiem.Chodzi mi tylko o wypakowywanie bo poprałem w jednej części.

Wczytywanie...

Poleć forum