1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemysław Lewandowski, Lipiec 20, 2012.

1. Przemysław Lewandowski

Przemysław Lewandowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam. Dopiero co zarejestrowałem się na forum. Mam kilka pytań na temat konsoli. Czytałem rózne posty na ten temat, ale wciąż mam sporo niejasności. No więc:
    Postanowiłem przerobić konsolę za pomocą allegro.
    Link do aukcji: Flash XBOX 360 Przeróbka FAT/SLIM LT+ 3.0 Warszawa (2475679775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Teraz nadszedł problem z nagraniem gry. W internecie roi się od mnóstwa poradników, a ja już kompletnie zgłupiałem. Po przeróbce konsola będzie miała oprogramowanie LT 3.0, tak więc i na tym forum znalazłem poradnik. Mój problem jest taki, że mam nagrywarkę Lite-on iHas 120 6. Obsługuje ona nagrywanie płyt DVD-R DL. O co chodzi z wgrywaniem LT MAX? Z tego co wyczytałem na moją nagrywarkę tego wgrać się nie da. Tak samo jak iXtreme burner max firmwares. Tak więc czy za pomocą mojej nagrywarki mogę nagrać grę na Xbox'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    DVD-R DL? Jestes pewien ze to chciales napisac czy po prostu sie pomyliles ? Chodzi o to , że gry na Xboxa można nagrywać TYLKO na płytach DVD+R DL co do reszty Twojego pytanie to na wgrywaniu firmware sie nie znam , ale napewno ktos bedzie wiedzial co zrobic .

Pozdrawiam

4. misiek222

misiek222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Raszyn
    Gry na Xboxa nagrasz, jednak zostaną nagrane z błędem. Jaki to jest błąd ?? A no taki, że nie wgrasz gier na dysk twardy i nie jest polecane granie po livie, jezeli z takowego korzystasz. Istnieje również tzw. trick z plikami mp3, który pozwala zainstalować gre na dysku << najpierw podpinasz muzykę przez pena do konsoli - odtwrzarzasz i po chwili działa >> Tak, wiem, że brzmi to jak z kosmosu ;p ... Jest jednak kilka gier, które już nie obsługują tego tricku, granie z płyty jednak pozostaje na dziś dzień w przypadku każdej gry

Wczytywanie...

Poleć forum