1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie gry xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Aras64, Sierpień 5, 2009.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Witam mam parę głupich pytań.
    Ostatnio mnie wzięło na GTA: SA więc pobrałem i nie wiem jak to nagrać (myślałem, że normalnie jak na x360) ale znalazłem poradnik http://x360iso.org/poradniki-iso/400-nagrywanie-obrazu-iso-z-xbox-na-xbox-360-a.html i nie wiem czy w tym poradniku chodzi o to jak nagrać gre z xboxa 1 żeby działała na xbox 360 gdy się nie ma dysku.
    Ja mam dysk i z tego co wiem tam jest jakiś symulator czy to znaczy, że mam nagrać gre normalnie i mi będzie działać czy zgodnie z tym poradnikiem.
    Sorry, że tak skomplikowanie napisałem ale jakoś słów nie mogłem dobrać.
    Z góry dzięki za odp...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co potrzebne do zabawy?

• C-xbox – tool (do rozpakowania obrazu iso z xbox1) - to juz mowi samo za siebie ze z 1 na 360 :p

wiec nagraj tak jak tam pisze to bedzie na peno dzialac

4. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    potrzebna umiejetnosc czytania ze zrozumieniem

Wczytywanie...

Poleć forum