1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ziele98, Grudzień 20, 2013.

1. Ziele98

Ziele98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc wam
    Nie wiem od czego zaczac ... Mam gre z rozszerzeniem ISO. Niektore waza 8.14 GB a niektore 7.24 ? Cos kolo tego. Ale do czego zmierzam ... Czy te zarowno 8.14GB jak i 7.xx GB formatuje w ABGXie tak samo ? Jak nagrac grę na plytke ? Czytalem rozne poradniki ale nigdzie nie dostalem konkretnej odpowiedzi. Jezeli przerabiam przez ABGXa gre z formatu ISO i powstaje mi .DVD zawsze o malym rozmiarze to mam nagrac to i to ? Jak to dziala w przypadku jak chce zrzucić na pendrive i odtwarzać gry z dyksu przenosnego ? Moja przerobka to IHAS lt 3.0 :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. fazi1111

fazi1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. plik iso przepuszczasz przez program agbx i ci powstaje plik dvd i ten własnie plik nagrywasz w imgbur, rozniarow płyt mniejszych 7,xx nie musisz przepuszczac przez agbx i nagrywac ihasem tylko zwykla nagrywarka rownie dobrze

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

5. Ziele98

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli mniejsze rozmiary w iso poprostu nagrywam i one beda dzialac w rozszerzeniu .ISO na LT 3.0 ? A co jak chce na pendrive gre wrzucic ?

6. fazi1111

fazi1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak masz lt tylko bez rgh to nie możesz wrzucić gry na pendrive tylko na nim zainstalować z plyty

7. Ziele98

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli pendrive robi jako dysk ?

8. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia: