Nagrywanie gta 4 pomoc

krystiannks

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam ściągnąłem sobie gta 4, przepuściłem przez abgx i nagrałem zgodnie z tym tutorialem http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ . Płytkę nagrało do 100% następnie chyba jakiś błąd wyskoczył. Niestety ale wyskakuje przeczyść płytę miękką szmatką. Nagrywałem zwykłą nagrywarką z laptopa na płycie platinum. Czy może to być wina nagrywarki czy obrazu. Było napisane, że obraz jest Pal ale abgx pokazywał też ntsc. Podaję niżej logi z abgx. Czy coś zrobiłem nie tak? Mogę spróbować jeszcze raz na innej nagrywarce?
Imageshack - abgx1j.jpg
Imageshack - abgx2p.jpg
Imageshack - abgx3.jpg
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nagraj jeszcze raz na Verbatim. Jak nie pomoże to nagrywarka za słaba.
 

djinsekt

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywając na badziewnych płytach musiałeś zakupić jedną płytę,popsuć ją a następnie zakupić kolejną. Czyli poniosłeś średni koszt zakupu jedej płyty Verbatim. Piracisz to i tak masz gry "za darmo". Także zakup porządniejszej płyty nie jakimś mega tragicznym wydatkiem. :)

Pozdrawiam
 

krystiannks

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie kupiłem Verbatima bo nie było w sklepie. Co do piracenia i tak mam zamiar kupić oryginał, ale na długim weekendzie wolałbym sobie chociaż chwilę pograć.
EDIT: Może to być wina obrazu płyty? Jak montuję alcoholem to wyświetla mi 0 bajtów wolnych z 5,31Mb i są tam tylko dwa foldery audio i video. Jeden jest pusty.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podejrzewam, że to wina laptopowej nagrywarki.
Nie raz już na forum o tym pisałem: takie nagrywarki miewają problemy z nagrywaniem płytek DVD-DL, jeśli masz możliwość nagraj inną nagrywarką.
 

Do góry Bottom