1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie GTA V - DVD 2 - Burner Max Payload

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez oskar5555, Wrzesień 29, 2013.

1. oskar5555

oskar5555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Nagrałem na (skonfigurowanego wcześniej w xb) pendrive te 4 pliczki, zostało tylko nagrać płytkę DVD 2 z GTA V.
    Ale przed nagrywanie wyświetla mi że ma jakiś problem (zdjęcie poniżej)
    Już dość dawno nie nagrywałem gierek na xb ale nie miałem wcześniej takich błędów z IMGBURN, więc nie wiem czy to ignorować czy trzeba coś jeszcze zrobić?
    moja nagrywarka: HL-DT-ST DVDRAM GH22NS40 ATA Device.
    program do nagrywania: IMGBURN 2.5.8.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kilknij na NO i później wyskoczy opcja nagrwania i kliknija na truncate. Błąd taki wyskakuje bo bierzesz YES a nie masz nagrywarki kompatybilnej z burnermax

Wyslano z Nokia Lumia 710 za pomocą tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum