1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie GTA V na RGH z dyskiem zewnetrzym

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Amadeusz12, Sierpień 9, 2015.

1. Amadeusz12

Amadeusz12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Jestem nowy na forum.Szukałem dużo o nagrywaniu GTA v na Xbox,fakt znalazłem ale do dzisiaj nic nie kminie jak to zrobić.
    Wiem że:
    -CD 1 trzeba przekonwetrować przez 360mpGui,a potem wyciągnąć z niego folder content,i muszę go zgrywać na pen drive czy mogę na drugi dysk zewnętrzny?
    -A CD 2 przekonwertować przez ISO2GOD i chyba wrzucić na dysk zewnętrzny na którym mam resztę gier
    Ale co potem ten drugi dysk na którym będę miał ten folder content musi być cały czas wpięty czy mogę te pliki wrzucić gdzieś na Xbox'a
    Z góry dziękuje

Wczytywanie...

Poleć forum