1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie GTA V

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darioci, Październik 1, 2013.

1. darioci

darioci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem że były już takei tematy ale dla zupełnie zielonych nie zostało to wytłumaczone. Skopiowałem dvd 1 na dysk xboxa. I teraz sprawa co z dvd2. Ktoś napisał że wystarczy na sformatowany pen pod fat32 wrzucic dvd 2 i bedzie działać. Otóż zrobiłem tak wypakowałem XIB pliki z .iso dvd 2 i wrzucilem na pena ale w xboxie nie wykrywa pendriva. Trzeba wczesniej dostosować do xboxa i pozniej sformatować pod fat 32? Jak to zrobić krok po kroku jakby ktoś mógł napisać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Najpierw sformatuj pena w konsoli, żeby go widziała jak dysk ;)

4. darioci

darioci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    NO ok ale jak formatuje w konsoli to na komputerze pokazuje ze dysk jest zapelniony i nic niei da sie wgrac na niego. Więc prosiłbym o dokładniejsze wytłumaczenie krok po kroku

5. rythmus

rythmus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakiekolwiek pliki na pendrive sformatowany w konsoli wrzucasz przez program Horizon

6. darioci

darioci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie o to chodzi że jak rozpakowałem XIBem iso do xexa to horizontem nie moge tych plików przerzucic bo pisze Invalid STFS Package !

Właśnie o to chodzi że jak rozpakowałem XIBem iso do xexa to horizontem nie moge tych plików przerzucic bo pisze Invalid STFS Package ! Pytanie czy XIbem extraktowac caly iso czy tak jak do 1 plyty tylko content ? Na prawde nie niema nikogo kto wytłumaczy to krok po kroku ?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

7. rythmus

rythmus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A szukałeś na forum pod hasłem "Invalid STFS Package" ? Też to miałem i na forum znalazłem żeby odznaczyć "Tylko do odczytu".
    Nie wiem jak to jest z odpalaniem gry z pendrive bo ja DVD 2 nagrałem normalnie na płytę dlatego nie z tym nie pomogę ale poszukaj na forum lub globalnie.

8. darioci

darioci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odznaczyłem i nie chce przyjmowac plikow xex

9. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    a masz rgh wogole

10. rythmus

rythmus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz w konsoli modyfikację RGH/JTAG ? Bo jeżeli masz LT 3.0 albo 2.0 to jedynie możesz odpalać gry z płyt.

Wczytywanie...

Poleć forum