1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie i przygotowanie ISO z XBOXa na XBOXa360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vitalis, Marzec 7, 2011.

1. vitalis

vitalis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak w temacie od kilku dni z tym walczę i nie mogę zmusić mojej 360tki żeby przeczytała mi nagrywane dvd na pierwszego xa. Dodam że przeróbka obsługuje gry na pierwszą konsole bo oryginalne tłoczone krążki chodzą.
    Próbowałem już patchować Qwixem (czyli wypakowuje obraz daje patche na wszystkie .*xde [ tu mała uwaga przy patchowaniu update.xde wyskakuje mi błąd 'bad range", ważne to?] i pakuje spowrotem] i dalej nic. Nie próbowałem jeszcze z Xiso.
    Jak powinno działać po tym co robię to czy mógłby mi ktoś szybkiego tutka dać? Bo wszystko co w necie znalazłem jest o nagrywaniu na pierwszego xa na 360 są te same metody? I czy to prawda na na 360 mino wszystko stare gry trzeba na płytach DL nagrywać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. vitalis

vitalis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    up, dalej aktualne.
    Dodam że xiso przy robieniu iso pod xbox zachowuje sie jakby zwisł (to jest nie leci pasek progres) ale niby rozmiar iso sie raz na jakis czas zmieni, ale trwa to kilka godzin i końca nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum