1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie ISO pod linuksem...

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez HydeFromT70s, Maj 15, 2009.

1. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

pod Windą używam IMGBurn'a, a czy ktos z uzytkownkow linuksa zna jakis odpowiednik pod ten wlasnie system (konkretnie Ubuntu). Patrzyłem na strone producenta od IgBurn'a, ale nie widze..... :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
  4. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    ja nagrywam za pomocą programu K3b na linux
    K3b News - K3b
    chociaż nie probowałem nagrywać obazów iso na xbox 360, więc nie wiem czy wszystko pójdzie ok, ale wydaje mi się, że tak, trzeba tylko sprawdzić czy k3b odczyta LayerBreak z pliku dvd, ew. poszukac mozliwosci zmiany tej wartosci w opcjach

5. kura666

kura666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Eeeeee, po co k3b lub ImgBurn???

Z linii komend to nie laska?

growisofs -use-the-force-luke=dao -use-the-force-luke=break:1913760 -dvd-compat -speed=2.4 -Z /dev/sr0=plik_iso

Wypalam tak od zawsze.... i nie trza pliku *.dvd.

Pozdrawiam.
    Kura666

6. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    linia komend oczywiście całkowocie akceptowalna, ale ja sie przyzwyczaiłem do k3b, ze względu na to, że częściej nagrywam jakieś dane z róznych lokalizacji na dysku i wygodnie takie kompilacje tworzy się w k3b, natomiast jeżeli już mamy plik iso to oczywiście równie wygodnie można nagrać z lini poleceń

dodam tylko, że k3b tak naprawde wykorzystuje narzędzia: cdrdao, cdrecord, growisofs, mkisofs itd.

wiec tak naprawdę robimy to samo, z tą róznićą, że ja używam graficznego wrappera :)

Wczytywanie...

Poleć forum