1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie ISO Xbox1 pod Xtreme 5.3D

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Czerwiec 5, 2012.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Wgrałem sobie ostatnio specjalnie starszą przeróbkę do napędu Samsung Xtreme 5.3D(jakie znaczenie ma literka przy 5.3??) aby pograć w gry XBOX1 z DVD5. Nagrałem Tony Hawk Underground 2 bez zmieniania jakiś default.xbe i nie działą(płyta Verbatim DVD+R, 6x speed - najniższa na tą płytę, booktype: Driver For DVD+R - DVD-ROM, OPC: ON). Wyświetla się biały ekran + logo xbox i po chwili piszę ''Wystąpił problem ze starszą grą na konsole Xbox''. Poźniej nagrałem Crasha Twinsanity i zmieniłem ten plik default.xbe na czysty + takie same ustawienia nagrywania i też ma problemy. Za pierwszym razem włożyłem i ten sam komunikat, drugi raz i włączyła się ale napęd tak czytał płytę, że zacieła się na wczytywaniu. Czy wie ktoś co jest powodem tego problemu. Jeśli ma to znaczenie to gry nagrywam iHAS z LT MAX wgranym.

Czy Tony Hawk's Pro Skater 2 lub 3 jest kompatybilne z 360 bo na liście nie ma ale słyszałem gdzies na innych forach że działa.

Wczytywanie...

Poleć forum