1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie ISO,

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez borciuh, Listopad 1, 2009.

1. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Mam wielkie pytanie, jak chce nagrac gre to najpierw wypakowuje ja, i mam plik (6,4 GB episode from LC) Iso i jest to obraz, wiec nagrywam to tak na plytke czy wypakowuje by na plycie bylo video_ts,aduio_ts czy clone CD sam to zrobi za mnie czy cos tam i bedzie dzialac ?

PS.wgralem juz steel patcha :) i jest to moja pierwsza gra jaka nagrywam :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    dzieki, jak mi cos nie wyjdzie bede pisal
    a i jak nazwac ten folder ? obojetnie ? np.jajko ?

5. gomatekgo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak obojętnie nie ma to żadnego znaczenia. Wcześnie odpisałem wiem, ale pewnie się z tym uporałeś.

6. milytuner

milytuner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem że nie zakładałem tego tematu, ale podepnę się. Otóż postępuje zgodnie z tym co napisane jest w podanym poradniku lecz xbox przyjmuje mi płyty z grami jako płyty z filmem dvd. Płyty nagrywam na nagrywarce w laptopie w tej chwili nie pamiętam jaki to model nagrywarki. Co mogę robić nie tak??

7. gomatekgo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po 1. Zmień płyty na verbatimy jeśli tego nie zrobiłeś. Po 2. Nagrywarki w laptopach to w 99% kiepskie slimy z tandetnymi laserami i podejrzewam, że w tym problem. Nagrywarkę dobrą kup lub wypal u znajomego na verbatima i daj znać. Jeśli wszystko robisz zgodnie z poradnikiem i inne gry działają to na pewno wina palnika.

Wczytywanie...

Poleć forum