1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie klipów

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MatGlo, Czerwiec 9, 2015.

1. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Czy ktoś wie na czym polega nagrywanie klilpów na xone przy użyciu smartglassa? Chodzi mi o to że nie mam żadnego wpływu na czas nagrania i dokładny moment i chciaĺbym wiedzieć czym konsola się kieruje po moim wciśnięciu "nagraj" robiąc klip o takiej a nie innej długości w takim a nie inmym momencie. Ktoś rozkminił? Wybierając aplikacje DVR z Gry z poziomu konsoli można mieć pełną kontrolę nad klipami ale jest to moim zdaniem nieporęczne.

P.s. Pierwszy raz dodaje nowy temat z taptalka dlatego przepraszam szanowną administracje jeżeli w złym miejscu założyłem temat

Wczytywanie...

Poleć forum