1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie kopi zapasowych cd.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez domanvip, Marzec 6, 2011.

1. domanvip

domanvip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na początku chciałbym się przywitac.
    360-ke kupiłem kilka dni temu, przerobioną.
    Oczywiście jako zielony w tym temacie na początku zacząłem czytac co, jak i na jakich płytach nagrywac.
    Pytania mam dwa:

1. Dlaczego moja nagrywarka w laptopie (TS-L633C z najnowszym fw SC01 mam ją od 2 miesięcy i nagrałem z 15 płyt) nie nagrywa innych płyt niż TDK DVD+R DL (takie zielone 8x) ?
    Testowałem za pomocą ImgBurn i CloneCD na nośnikach (prędkośc zapisu max x4):

-EMTEC DVD+R DL
    -Think Xtra DVD+R DL
    -Verbatim DVD+R DL(nie mogłem uwierzyc i kupiłem dwa w różnych sklepach)
    -Vakoss DVD+R DL

We wszystkich przypadkach:
    I 02:34:02 Writing Layer 0... (LBA: 0 - 1913759)
    I 02:46:53 Writing Layer 1... (LBA: 1913760 - 3825923)
    W 02:50:27 Failed to Write Sectors 2321600 - 2321631 - Reason: Write Error
    W 02:50:27 Retrying (1 of 20)...
    W 02:50:27 Retry Failed - Reason: Invalid Address For Write

Oczywiście nagrywarka ze zwykłymi cd i dvd nie ma żadnego problemu, bierze wszystko- nawet hawk-i :D

2. Dlaczego po ustawieniu max write speed i w ImgBurn i CloneCD np na x2,4 czy x4 nagrywarka i tak nagrywa szybciej ? (może to jest problem jeżeli chodzi o pierwsze pytanie)
    Ukazuje się błąd:
    W 20:01:08 Write Speed Miscompare! - Wanted: 3*324 KB/s (2,4x), Got: 8*310 KB/s (6x)

Z góry thx za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Kupiłeś płyty cd .. ? Do gier na x'a potrzeba płyt dwu-warstwowych. czyli płyty DVD-R DL ;)

4. pat792

pat792 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Radzę nagrywać płyty na jak najmniejszej prędkości. Mniejsza szansa na uszkodzenie danych na płycie.

5. domanvip

domanvip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego, napisałem ze przy cd i dvd nie ma żadnego problemu i chodziło mi o to że moja nagrywarka nie jest wybredna. Zresztą edytuje i dodam.....

Wiem, ale tak jak napisałem w drugim pytaniu nawet jak ustawie na x2,4 to i tak sie nagrywa x6

Panowie ma ktoś jakiś pomysł?

Wczytywanie...

Poleć forum