1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie kopii gier na xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez moras88, Październik 3, 2011.

1. moras88

moras88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    wiem że ten temat był już kilkakrotnie omawiany ale niedawno przerobiłem swoją konsolę (Xbox 360 Slim) i nagrałem masę płyt oraz także przeczytałem dużo postów na ten temat ale tylko jedna płyta mi się nagrała prawidłowo mianowicie chodzi mi o grę "Fighters Uncaged [XBOX360] [RF] [ENG] Kinect" którą zassałem z ********.org (Konsole :: Fighters Uncaged [XBOX360] [RF] [ENG] Kinect) inne gry się nagrywają ale nie uruchamiają. Mógł by ktoś napisać wszystko od początku do końca jak mam nagrać płytę aby uruchamiała się na mojej przerobionej konsoli Xbox 360 Slim ponieważ już sam nie wiem jak to zrobić gdyż na wielu forach różnie piszą :/ Proszę o pomoc i wyrozumiałość dla początkującego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SyKu

SyKu Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wystarczy poszukać... stary trochę więcej wysiłku...

http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-i-nagranie-gry-krok-po-kroku-28681.html

Wczytywanie...

Poleć forum