1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie Kopii zapasowych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Goblin950, Grudzień 28, 2012.

1. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Witam
    Chciałbym nagrać kopię zapasową gry na płytę i mam parę pytań.
    Posiadam nagrywarkę LG GH22LS50 i czy muszę coś dogrywać (chodzi mi o ten ixtreme), czy mam przechodzić odrazu do abgx ?
    I jeszcze jedno pytanie, czy musiałbym coś zmieniać by raz nagrywać kopię zapasową na płytę verbatim, a raz np. na płytę Omega czy Platinum ?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Znikly

Znikly Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdańsk
    Co do twojej nagrywarki to nic nie musisz dogrywać przepuszczasz iso przez abgx i nagrywasz img burnem co do płyt to nic nie musisz zmieniać lecz nagrywaj tylko na płytach marki verbatim ponieważ jest na nich znacznie większa szansa na pomyślne nagranie obrazu aha i pamiętaj żeby nagrywać plik .dvd a nie .iso
    no i jeszcze żeby odpalić taka ''kopie zapasową'' musisz mieć przerobioną konsole ale to przecież oczywiste.

1 osoba to lubi.
  4. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    To że muszę mieć przerobioną konsolę to wiem ;)

Ok dzięki ci bardzo za informację

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum