1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie kopii

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stayalert, Lipiec 9, 2012.

1. stayalert

stayalert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema mam napęd LT 3.0 (z xdg3-nie wiem za bardzo o co chodzi) i chcialem nagrać kopie gier na płyty. Czy moja nagrywarka może to zrobić? Tutaj dane o niej

Opis urządzenia TOSHIBA CD/DVDW SD-R5372
    Producent Toshiba
    Typ urządzenia DVD+RW/DVD-RW
    Interfejs ATAPI

Writing Speeds
    DVD+R9 Dual Layer 5x
    DVD+R 16x
    DVD+RW 8x
    DVD-R 16x
    DVD-RW 6x
    CD-R 48x
    CD-RW 24x

Reading Speeds
    DVD-ROM 16x
    CD-ROM 48x

i drugie pytanie. jak już zrobie sobie obraz iso z oryginału, to juz nie ma różnicy jakie mam to LT albo xdg? tylko wg. instrukcji odpalam program i nagrywam?

aha i czy jezeli płyta ma pojemnosc <4GB to czy mogę ją nagrać normalnie jak każdą płytkę dvd i czy będzie sie dało ją obsluzyc na LT 3.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ta nagrywarka nagrasz gry, lecz nie zainstalujesz jej na hdd. Oryginalu nie skopiujesz bez wyciagniecia napedu z xboxa i zmiany fw. Nie mozess nagrywac na innych pkytaxh niz dl

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. stayalert

stayalert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok ale instalowanie na hdd nie jest konieczne jezeli odpalam kopie?
    to w takim razie musze sciagnac z internetu obraz płyty i nagrać i po prostu grać z płytą?

5. Niver

Niver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Tak, grać będziesz normalnie bez problemu z płyty, lecz co do instalacji to nie ma szans na tej nagrywarce

Wczytywanie...

Poleć forum