1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie lt 2.0 dash wyższy od 13604.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yamakaszi123, Grudzień 12, 2012.

1. Yamakaszi123

Yamakaszi123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Z góry chciałbym powiedzieć, że przewertowałem prawie całego wuja google w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie. Chciałbym się dowiedzieć jak nagrywać gy pod lt 2.0 z wersją interfejsu 2.0.1.12625.0. Chciałem zrobić tak jak w tym poradniku http://xboxforum.pl/artykuly-31/tuto...-2-0-a-125826/ , lecz wymaga to dasha nizszego od 13604. Tutaj nakłania się moje pytanie jak te gry nagrywać. Dodam ze poprzedni właściciel nagrywał gry, tylko iż kontakt z nim mi się urwał, nie mogę się spytać jak to zrobić. Potrzebuję specjalnej nagrywarki czy wystarczy taka z komputera bądź laptopa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Dla nowszych gier i tak będziesz musiał zaktualizować dashboard, bo w przeciwnym przypadku żadnej nie uruchomisz.
    Do gier XGD3 najlepiej jest mieć nagrywarkę Liteon Ihas, bądź wypalać zwykłą nagrywarką poprzez opcję turncate [ gdzie nie będziesz miał możliwości instalowania gry na dysk ]

Najlepiej wrzucić do napedu LT3.0 i kupić ihasa, po tym korzystać z tego poradnika:
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Pozbędziesz się wtedy wszystkich problemów:)

Pozdro !

4. Yamakaszi123

Yamakaszi123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dashboard w przyszłości zaktualizuję, teraz mi ten wystarszy ;]. Mieszkam na odludziu więc nawet nie chce mi się zawracać głowy i przerabiać na lt 3.0. W nowsze tytuły raczej nie będę zamierzał grać. Wytłumaczy mi ktoś o co chodziło w tym poradniku, że trzeba mieć dashboard niższy od 13xxxx.

Wczytywanie...

Poleć forum