1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DavideSafin, Luty 9, 2016.

1. DavideSafin

DavideSafin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kiedyś sprzedałem swojego Xboxa 360 i kupiłem w końcu xbox one...Stwierdziłem,że jest 80 gier które jeszcze bym chciał przejść na xbox 360 :) chciałbym je przejść sobie w rok :) a zanim będzie dostępna kompatybilność wsteczna w całości to minie z 5 lat,a może tych gier co ja chcę nie będzie stwierdziłem,że zakupie sobie Xboxa 360 z lt 3.0 ponieważ nadal w komputerze posiadam nagrywarkę Ihas 124 rev b jak dobrze pamiętam,ale wypaliłem z niej dużo gier....Zaczynając temat chodzi mi o to że chce przejść gry nawet z 2008 roku czy nawet z początków xboxa Jak np Iron Man czy Iron man 2...wszystkie gry marvel....Czy GTA SA czy forza motosport 2... COD od pierwszej czesci....wiem ze pierwsza jest na live ale od 2 czesci można grać na płytach...Pytanie brzmi....Gdy pobieram grę sobie z jakieś strony....Przepuszczam przez abgx :) pod LT 3.0 to czy layerbreak ma byc taki jak podczas XGD3 czy ten stary która posiadała gra gdy ją pobrałem :D Dziękuje za odpowiedz ponieważ dwie płyty już zmarnowałem i nie chce marnować więcej

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    308
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Przy layerbreak nic nie ruszasz

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

4. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym radzil kupić X z przeróbką RGH, wszystko działa idealnie i nie trzeba się bawić w płyty

5. DavideSafin

DavideSafin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak :D ale zalezy mi na xbox live :) Po prostu jest pare gier ktore chce przejsc a na one nie pokazuja sie narazie w kompatybilnosci wstecznej...Wiec kupilem xboxa 360 z lt 3.0 i teraz chce to ponagrywac bez wyrzucania plyt

Wczytywanie...

Poleć forum