1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie LT2 raz jeszcze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MotyF, Listopad 5, 2012.

1. MotyF

MotyF Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem a raczej brak wiedzy i się lekko pogubiłem.

Posiadam nagrywarkę IHAS 124B, zmieniłem jej firmware wg. opisu ze strony X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl

Następnie wgrałem zmodyfikowany plik pod płyty Platinum wg. znalezionego ID. Ustawiłem wszystko jak w poradnikach.

Nagrana płyta F1 2012 oczywiście się nie odpala, nagrała się prawidłowo, weryfikacja 100% ale dalej nic.

Czy muszę coś dograć do nagrywarki? Czy gra może być pod LT3 (mam LT2). Czy muszę coś dogrywać z pendrive?

Czy podczas weryfikacji a ABGX mogło dograć topologię i teraz obraz jest do niczego?

Dużo pytań, ale dużo płytek w koszu i mętlik w głowie.

Dzięki Panowie za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Nagrywanie LT2 raz jeszcze

Dział iso w artykułach masz opisane z czym zjeść Lt.20 abgx nie uzywasz,topologie musisz cofnąć.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    musisz dograc topologie pod lt 2.0 w dziale iso masz poradnik

1 osoba to lubi.