1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie moh warfighter

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Seb93, Październik 26, 2012.

1. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, mam jedno małe pytanko dotyczące nagrania MOH jak większość z was wie że jest on na 2 płytach na jednej są teksturki HD a na drugiej gierka i chodzi mi o to że jak mam nagrać tą pierwszą płytę (z teksturami) żeby normalnie mi czytało z tego co widziałem to waży ona ponad 1gb i jak ja mam to nagrać tak jak normalną gre pod 3.0 czy jakoś inaczej, z góry uprzedzam że wgrywanie z pendrive'a nie wchodzi w gre bo nie posiadam pena z taką pojemnościa aby mi to weszło, z góry dzieki za odp sory że pisze takie rzeczy na forum ale na stronie z której pobieram jest oczywiscie pełno "fachowców" którzy nie są w stanie się pofatygowći pomóc w potrzebie. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Możesz spróbować nagrać na zwykła DVD. Xbox je czyta więc nie powinno być problemu. Jeśli nie to wypal jak normalna grę wtedy musi działać

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    nagraj na dvd tak jak nagrywa sie dema potem przenies na dysk twardy.Poradnik jak nagrac demo na plyte znajdziesz na forum.

5. Natural.eu

Natural.eu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sorry za offtop ale podobny problem . gra na 2 płytach , mam RGH , pendriva 16 gb gdzie wchodzi tylko 14. Czy da radę wrzucić najpierw 1 płyte , przenieść na HDD konsoli , a potem wrzucić osobno 2 część?

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    a nie prościej po FTP obydwie naraz?

7. Kliczko987

Kliczko987 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie nie prosciej psie.!!!!

8. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    tekstury sa do sciagniecia o wadze 1,6 gb i pen wystarczy 4gb zeby zatrybilo szkoda dvd psuc na same tekstury :) pożycz od kogoś wrzucisz sobie i już

Wczytywanie...

Poleć forum