1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie .mp4 na DVD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ankur, Wrzesień 4, 2010.

1. Ankur

Ankur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam zamiar nagrać kilka filmów do odtwarzania na Xboxie 360 i mam kilka pytań z tym związanych.

1. Czy format .mp4 (h264, kodek audio to aac) wymaga instalowania specjalnych kodeków czy mogę go odtwarzać na każdym Xboxie? Moja konsola nie jest podłączona do internetu, więc jeśli .mp4 wymaga kodeków - czy jest jakaś szansa na ściągnięcie ich przez pendrive?

2. Czy jest jakiś specjalny sposób/program do nagrywania filmów .mp4 na płytę dvd 8.5, czy wystarczy standardowa opcja Nero "stwórz dysk z danymi"?

3. Najważniejsze pytanie - czy istnieje możliwość nagrania kilku filmów na jedną płytę? Większość filmów we wspomnianym wyżej formacie zajmuje u mnie na dysku 1.5-3 gb, a płyty mam DVD DL 8.5 gb. Jeśli wrzucę powiedzmy 3 filmy na jedną płytę, czy Xbox 360 będzie w stanie to odtworzyć?

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loles

Loles Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    1.xbox360 filmow z dzwiekiem 5.1 nie odpali, chocbys sie ze...bardzo staral:) do mp4 musisz miec kodeki, czy sie da z pena nie wiem, ale poszukaj, bo gdzies widzialem cos o tym na forum.
    2,3. z tego co wiem,to programu nie ma, a nero z pewnoscia bedzie git, nie wiem jak to nagrywa na dvd9, ale dvd5 spokojnie czyta pare filmow z jednej plyty
    Najlatwiej to kazdy film skonwertowac Videora Xbox 360 Converter - Xbox 360 Video Converter a potem na pena i wsio:D pzdr.

Wczytywanie...

Poleć forum