1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie na BurnerMAX v0.15, problem z instalacja w konsoli(do 50%)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez disixx, Styczeń 14, 2014.

1. disixx

disixx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam nagralem pierwszy raz tym burnemMAXem gre WWE 2k14. sam robilem obraz na abgx360. niewiem czemu przy instalacji plyty na xbox wyskoczyl błąd ze mozliwe ze plyta porysowana (a nie była porysowana) w polowie instalacji... a jak chcialem grac to gra sie po chwili zacinala. kto wie dlaczego? czego wina? abgxa czy plyty czy nagrywarki??? ;/ potem nagralem ta gre 2razy jeszcze i z tego 2 razy nawet niechcialo wlaczyc mi funkcji instalowania;( potem nagralem wiedzmina 2 i tez mi wyskoczyl błąd w polowie instalowania ze mozliwe ze plyta porysowana czy cos 5 plyt sie zmarnowalo. az boje sie dalej nagrywac ;/ wiec napewno to nie problem gry. raczej img burn tez nie, bo robilem z ustawieniami i bez ustawien. a problem caly czas ten sam. pomozcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zrob aby zrobil weryfikacje lo nagraniu.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. disixx

disixx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to ja zawsze daje.:) to jakis inny powazniejszy problem:(

Wczytywanie...

Poleć forum