1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie na HDD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez diesel1511, Wrzesień 25, 2013.

1. diesel1511

diesel1511 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam pytanie zainstalowalem orginalna wersje gry na xboxa. Lecz zostala zniszczona, czy jesli pobiore kopie tej gry to ponownie bede musial ja instalowac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zainstalowałeś z płyty na dysk konsoli, tak ??
    Nie będziesz musiał instalować ponownie - a to aż taki wielki problem,żeby zainstalować ponownie ?? :D
    Jeśli konsola nieprzerabiana to pobrana kopia gry nic nie da ,musi być org.

4. diesel1511

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie no oczywiscie ze przerobiona, chodzi o to czy mam usuwac poprzednia i instalowac ponownie. Bo gdzies czytalem ze instalacja mocno niszczy laser a sporo ostatnio instaluje wiec wole sie zapytac.

5. diesel1511

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie problem bo czesto przy instalacji wyskakuje mi komunikat zebym przetarl plyte czysta szmatka, a jak sie dowiadywalem to wina padajacego lasera (chyba ze zle przeczytalem :)

Wczytywanie...

Poleć forum