Poradnik Nagrywanie na iHAS 124E / EU

Morph

Użytkownik
Użytkownik
Napęd nowy, zakupiony w sklepie za ~60zł, data produkcji 2013 - Pozdrawiam wszystkich sępów posiadających stare i wyżyłowane iHas 124b :lol:
Piwo dla tego Pana! Posiadam rev D od prawie pół roku i nie narzekam. Wszystko co nagrałem śmiga w 100 procentach. Nie żałuję, że zaryzykowałem nie wywalając 200 zł na rev B. Co do ustawień to default z imgburna, nie trzeba nic ustawiać. Mimo, że imgburn ma wbudowany plugin burnermaxa to używam go jako osobny program. Oczywiście wszystko na verbatimach. Rev d to w zasadzie to samo co eu. Już jakiś czas temu użytkownicy naszego forum przetestowali te nagrywarki w tym ja również i wszystko było cacy.
 

Tasior139

Użytkownik
Użytkownik
Opcje truncate na tym napędzie trzeba wlaczac czy widzi cale8,5gb??
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak użyjesz Payload Tool to będzie widział pełne 8,7 gb.
 

raven296

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za opinie... cóż chyba nie pozostaje mi nic innego jak ja zakupić:).
 

mayday24

Użytkownik
Użytkownik
Może ktoś podać jaki model nagrywarki do laptopa która obecnie można kupić, a która dobrze współpracuje z burner max paytool
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No właśnie iHAS 124EU. Musisz tylko kupić adapter SATA/USB i podłączyć do lapka.
Coś takiego - http://allegro.pl/pc29-adapter-usb-sata-ata-dysk-hdd-2-5-3-5-ide-i4001519032.html
 

rafi195

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprzęt zakupiony 80 zł i śmiga aż miło 124 rev E
 

Tasior139

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywałem na plycie platinium bez weryfikacji niby gra chodzi,gyd ja chce zainstalować na dysk to mi wyskakuje ze płyta może być zarysowana także Platinim odpada:) próbowałem tez na verbatim przy 39% i błąd danych crc ale to chyba w obrazie cos bo w xgd360 cos tam na czerowo było przynajmniej mi sie tak wydaje
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Mi tez na płycie platinum weryfikacji nie przeszlo

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 

Morph

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma co cudować z inną marką niż verbatim na payloadzie, z resztą w readme pisze jak byk, że rekomendują tylko tą markę.
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Up no dokładnie dlatego 100% pewności ze wszystko pójdzie okej daje firma verbatim i zostaje juz tylko przy niej

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 

Aizen30

Banned
Bo paytools to jest szajs dla skner i nic wam te rev EU nie dało. I śmiejcie się dalej z rev b.
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Niby jak nic nie dało ? Skoro wszystkie gry działają nawet z civ np FIFA 14 i forza 4 ?

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 

Aizen30

Banned
Niby jak nic nie dało ? Skoro wszystkie gry działają nawet z civ np FIFA 14 i forza 4 ?
To fajnie ,że wam działają ale co nagrywanie jak trzeba nagrywać na płytach za 4zl, na rev b można dowolnych płytach sobie nagrywać.
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
To fajnie ,że wam działają ale co nagrywanie jak trzeba nagrywać na płytach za 4zl, na rev b można dowolnych płytach sobie nagrywać.
I nagrywasz na tych słabszych płytach ? Meczysz laser a pewnie za niedługo będzie ci wyskakiwal błąd ze szmatką bo będą tak porysowane. A poza tym jak juz ma się przerobiona konsole to tak trudno wydać ok. 4 zł na płytę dobrej jakości ? Bo wg mnie to juz przesada ze nie dość ze się piraci to jeszcze zal wydać kasę na jakąś lepsza płytę niż ok 150 na oryginał

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 

Aizen30

Banned
1)
I nagrywasz na tych słabszych płytach ?
Tak

2)
a pewnie za niedługo będzie ci wyskakiwal błąd ze szmatką bo będą tak porysowane
konsola z xbox slim 2010 nigdy nie wyskoczyło

3)
Bo wg mnie to juz przesada ze nie dość ze się piraci to jeszcze zal wydać kasę na jakąś lepsza płytę niż ok 150 na oryginał
Kwestia moralna.
 

biniekz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bo paytools to jest szajs dla skner i nic wam te rev EU nie dało. I śmiejcie się dalej z rev b.
Serio, mogę? Hahahah jesteś sknerą bo wydałeś hajs na nagrywarke i chcesz zaoszczędzić na płytkach.

A tak na poważnie, działa to działa, po co dalej drążyć temat?
 

Morph

Użytkownik
Użytkownik
Myśląc o pieniądzach (czysto teoretycznie):
[fakty]
-na "niewyjechanego" rev b trzeba wydać obecnie jakieś 250 zł wliczając przesyłkę i pozostajesz w niewiedzy co do jego historii i przyszłości
-na całkowicie nowy rev e z gwarancją i serwisem pogwarancyjnym (model ten jest w ciągłej produkcji) trzeba wydać niecałe 100 zł
-według prostej matematyki zostaje nam na 30 verbatimów, co w przeliczeniu na godziny daje nam całkiem sporą ilość czasu spędzonego przed TV

Sądzę, że cała reszta w "za" i "przeciw" to tylko gdybanie.
 

Fierciu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja sam zastanawiam sie nad ihas rev E i chyba sie zdecyduje skoro wszyscy pisza ze dziala a na rev B mnie nie stac...
 

MegatonPL

Użytkownik
Użytkownik
Przy rev E czy tam EU można spokojnie grać online jak w przypadku rev B?
 

Do góry Bottom