Poradnik Nagrywanie na iHAS 124E / EU

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale jest malo ryzyko tak jak na B bo eu wypala jak B przy payload burnermax

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 

MegatonPL

Użytkownik
Użytkownik
A co z Buforem w E-EU? Na jednych aukcjach znalazłem, że rev. E ma bufor 2 MB, na drugich, że rev. EU ma 1,5 MB już sam się w tym gubię...
 

Morph

Użytkownik
Użytkownik
A co z Buforem w E-EU? Na jednych aukcjach znalazłem, że rev. E ma bufor 2 MB, na drugich, że rev. EU ma 1,5 MB już sam się w tym gubię...
Powiedziałbym, że 1 mb :D starsze revy miały chyba więcej. Z resztą to nie ma znaczenia większego.
 

MiloPL

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze mówiąc żałuje że nie kupiłem tej nagrywarki EU zaoszczędził bym na płytki przynajmniej, ponieważ moja tak wysławiana rev B nagrywa tylko na Verbatimy...
 

slowik99

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
może mi ktos podac linka jak dokladnie ustawic i wgrac do ihas124 eu bo nigdzie nie potrafie znalesc
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Ale co wgrać? Payload tools nie wgrywasz. Wkładasz verbatima do nagrywarki i włączasz payloada.

Pomogłem? Kliknij przydatne!
 

slowik99

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale co wgrać? Payload tools nie wgrywasz. Wkładasz verbatima do nagrywarki i włączasz payloada.

Pomogłem? Kliknij przydatne!
a nie trzeba tak jak było to w wersji b wgrywanie jakiego tam oprogramowania
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Nie, nie trzeba. Na każdą płytę używasz payload tools osobno :)

Pomogłem? Kliknij przydatne!
 

Fixer111

Użytkownik
Użytkownik
Wgrywanie fw pod konkretne media ID dotyczy tylko ihas 124b.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka
 

x.Kac

Użytkownik
Użytkownik
a czy gdy nagrywam ihas rev e lub eu z payloadem to mogę nagrywać w clonecd czy musze imgburn'em? :) Wesołych !
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Najlepiej to imgburnem. Przynajmniej ja tak myślę.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Wyślij do niego pytanie jaka rev. Jak e,eu lub du nada się.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Morph

Użytkownik
Użytkownik
tak to ostatni rev e bądź eu to w zasadzie to samo, poza tym pisze E :]
 

chmurowski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie- chciałbym uściślić, bo pojawiają się różne opinie. Czy zarówno ihas 124EU jak i ihas 124E nagrywają za pomocą payload? Bo widziałem kilka opini świadczących o tym, że EU nie jest obsługiwana przez payload. Pojawiają się też posty o EU rev. E. Na aucjach można też dostać ihas 124EU bez rev. E- po prostu EU. Generalnie pytanie jest proste, czy ktoś ma EU bez dodatkowych literek i spokojnie nagrywa?
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Ja nagrywam na tej rewizji i jesst ok a komputer widzi EU a pisze na nagrywarce E i to jest to samo

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 

chmurowski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie potrzebuje konkretnej informacji, bo zarówno tutaj w jednym z postów na 1 stronie tego forum jak i na: New revision iHAS124 E 4L03 not supported (warning) - iHAS124-14 EU ludzie piszą, że na EU otrzymują komunikat: BurnerMAX not enabled, YET ! I teraz sie zastanawiam, cz yto nie jest tak, że jest EU rev E, która "bangla" i EU (po prostu EU), która nie "bangla". Stąd potrzeba potwierdzenia, czy ktoś na zwykłym EU nagrywa.
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam wszystko wypala

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 

chmurowski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak, ale masz nagrywarkę E nie EU.
A tu cyctat człowieka z innego forum:
"Witam zakupiłem nagrywarkę ihas 124-14 EU i nie moge skonfigurować z burnermax-em wyskakuje takie coś :

Scanning: D:\ [ATAPI iHAS124 E 4L04]
BurnerMAX not enabled, YET !
"
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Wg kompa mam EU

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom