1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie na laptopie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamal95, Lipiec 1, 2014.

1. kamal95

kamal95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Zakupiłem xboxa360 z przeróbką lt 3.0 . Mam problem z nagrywaniem gier .. W laptopie jest za słaba nagrywarka . I teraz moje pytanie czy mogę jakąś zewnętrzną nagrywarke dokupić z jakimś adapterem ? Jak tak to jaką i jaki adapter ?
    Wczoraj próbowałem u kolegi na PC nagrywać ale doszło do 50% i nic dalej nie poszło ;/
    Mam jeszcze jedną nagrywarke nie wiem czy się nada? - LG GH22NP20

Proszę nie zamykać , z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1) wyłącz sobie uśpienie usb bo ci będą przez do płyty padać 2) używaj clonacd szybkość x2.4 i dajesz żeby nagrywał do końca płyty. Przed nagraniem skan iso abgx360 z ustawieniem autofix level 3. Jak nie pomogło znaczy ,że nagrywarka się nie nadaje, możesz zobaczyć czy jest zgodna z programem paytools 0.15. Możesz dokupić sobie nagrywarkę z adapterem polecam ihas rev b (około 250zl) lub ihas rev Eu (około 60zl +program paytools i płyty verbatim.

4. art_1000

art_1000 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chełm - Lublin
    Przede wszystkim płyty dobrej jakości Verbatim. A jak nie grasz na live to polecam zrobić rgh i problem płyt z głowy.

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Po 1 laptopowa nagrywarka . po 2 wyłącz uśpienie usb.

6. kamal95

kamal95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli jak włączyć uśpienie ?

7. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Panel sterowania->zarządzanie energią -> ustawienia zaawansowane -> wstrzymanie selektywne USB zmień z wł na wylaczone

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum