1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie na omegi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bubosz, Styczeń 15, 2014.

1. bubosz

bubosz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem już dość doświadczony w nagrywaniu gierek na x-a lecz mam pewien problem gdyż ostatnio postanowiłem zrobić dość gruby zakup czyt. 100 płyt omeg (RICOHJPN-D01-67)
    Zadowolony jak bym wygrał w totka po dostarczeniu przesyłki postanowiłem sobie nagrać gierkę.
    Po 1 płycie pomyślałem no cóż może coś zepsułem
    Postanowiłem nagrać 2 - także fail lecz tym razem płytka nawet nie raczyła mi pokazać obrazka po włożeniu do x-a
    3 próba gra którą nagrałem na inną płytkę 100% pewniak też nie działa.
    I teraz mam do was pytanie czego może to być wina - wydaje mi się iż płytek lecz nagrywają się w 100% dobrze logi podam niżej
    Nagrywarka Lite-On iHas 124b - Nagrywam ImgBurn 2.5.8.0
    Poradnik: http://xboxforum.pl/ihas-241/tutori...n-one-fw-pod-wszystkie-nosniki-dvd-dl-170462/
    Logi chociaż mało ważne bo wszystko jest ok:
    ScreenShooter - cz.1
    ScreenShooter - cz.2
    Czekam na jakieś porady.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wypaliłem 5 płyt omegi i wszystkie poszły do śmieci

Verbatim 35 płyt żadnego faila

Wiosek jest jeden Verbatim 4ever

Szczypać się 5zł na płyty dobrej jakości jak inni płacą za grę 220zł po premierze to dla mnie przegięcie

4. bubosz

bubosz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ja wiem, tylko wydaj 150 zł a 400 to jest różnica :D Omegi też mają jakąś tam jakość i powiem Ci że większość dobrze mi chodzi.
    Chyba dostałem z jakiegoś gorszego sortu skoro nie działają.

Wczytywanie...

Poleć forum