1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie nadal nie idzie ....

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez endriu892, Maj 29, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. endriu892

endriu892 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Ściągnąłem gre Batman Arkham City nastepnie zmieniłem topologie gry na 2.0 po czym nagrałem tą gre tym sposobem : ixcover.nets.pl/poradniki/XGD3.pdf
    nagrywanie przebiegało bez żadych błedów tylko na koniec przy 100% pojawił sie taki komunikat : "All attempts to automatically close the drive tray have failed! Note:This is to be expected on laptop style slimline drives. Plese close it manually and then clik ok to continue."

Po włożeniu płyty do napędu w xboxie pisze : Zagraj w grę , kiedy wciskam pojawia sie czarny obraz i zaraz wychodzi mi do interfejsu...
    Mam pytanie jak mogę to jeszcze inaczej nagrać żeby mi ta gra poszła ?? Co robię źle ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poradnik nagrywania w dziel ISO --> Artykuły -- Przyklejone tematy.

Nagraj wydajniejszą nagrywarką.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum