1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie nieco starszych gier na LT+ 2.0 .

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Banicja Wieczysta, Październik 11, 2011.

1. Banicja Wieczysta

Banicja Wieczysta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam . Nie dawno przerobiłem ponownie swoją konsolę na soft LT+20 ( z iXtreme 1.6 ) , i tutaj moje pytanie jak nagrywać gry typu NFS HP ? Czyli te stosunkowo nowe ale nie najnowsze . Obraz poddałem przeóbce abgx'em i konsola nie może odczytać płyty podczas włączanie pojawia się koumnikat że płyta nie jest obsługiwana . To samo zrobiłem Z Mortal Kombat jednakże , gra chodziłą bezproblemowo . W czym tkwi sęk ? Jak nagrywać poszczególny gry aby działały na tym LT+2.0 ( dashboard to ten uaktualniony na potrzeby kinecta - aktualizowałem go przez oryginalny egzemplarz. Assasins Creed Brotherhood ). Jeżeli temat się powtarza proszę o link z poradnikiem do tego właśnie problemu . Wiem jak nagrywać gry z XGD3 , ale nie mam pojęcia o tych wcześniejszych ( między iXtreme 1.6 a LT+ 2.0 ) są to gry które bodajże wychodziły po premierach Fable III , wyżej wspomnianego NFS , czy AC : B .

Liczę na waszą pomoc , pozdrawiam .

2. Lotnik421 Xbox One

3. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    NFS HP pewnie miałeś w wersji PL i nie ma jej w bazie abgx360, a wcześniej na iXtreme 1.6 zmieniałeś WAVE na niższy i teraz abgx360 nie mając gry w bazie nie zmieni Ci obrazu. LT+ nie pozwala ze względu bezpieczeństwa na odpalenie takiej gry.

4. Banicja Wieczysta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok . A nagrywanie starszych gier ? Wystarczy od razu nagrać ? Czy też przepuszczać je przez abgx ?

5. MuchaPolska

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Lepiej przepuść przez abgx360 na pewno to nie zaszkodzi a pomoże.

6. Banicja Wieczysta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha . W takim razie jak nagrać to nieszczęsne NFS HP ? Podobno abgx już nie może sprawdzać obrazów obecnie wychodzących gier , od premiery której gry nie będę mógł już przerabiać obrazów abgx'em ?

7. MuchaPolska

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli był patchowany obraz na niższe WAVE i nie ma gry w abgx to musisz ściągnąć grę raz jeszcze. Pokaż screen z abgx z tej gry.

8. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    przeskanować abgx360 ustawić w nim autofix level 3 nagrać i trzeba zwrócic uwage czy wgra ci patch na ap25 bo są wersje że trzeba to zrobić recznie. jak nie grasz na live użyj wavepatchera

9. Banicja Wieczysta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak sprawdzić czy abgx wgrywa/nie wgrywa patch na AP.25 ? Wyskakuje może na żółto napisa AntyPiracy 25 media ?
    Jak wgrać ręcznie jeżeli program tego nie robi.

onix212 , ale do jakiego wave'a sprowadzać tym wave patcherem ?

Ale czemu mi Mortal Kombat poszedł bez problemu a NFS już nie ?! , może to sprawa dashboardu czy coś ?

10. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    to nie jest sprawa dashboard tylko AP 2.5 po prostu trzeba jakoś przepuścić(nie wiem jak) albo czekać jak ktoś zrip-uje nikomu jeszcze nie podziała nfs hp

11. Banicja Wieczysta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale wszystkie inne tytuły przepuszczone przez abgx pójdą bez problemu ?

12. domas1

domas1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałby dołączyć do tematu mój problem. Posiadam przeróbkę Lt 2.0. Chciałem sobie zagrać w grę Brunswick Pro Bowling pod KINECT, ale trzeba ją przerobić pod LT 2.0 i tu się zaczęły schody. Przepościłem grę przez ABGX wersja odpowiednia dla tej przeróbki. Próbując ja wypalić w ImgBurnie zniszczyłem trzy płyty. Nagrywałem na LayerBreak=2133520 i na 1913760 a także na Optimal. Płyty wipalały się do połowy i wyrzucało błąd. W Cloncd wypaliła się tylko do 25%. Wbazie ABGX gra nie istnieje.
    Czy kto ma jakiś pomysł. Bo fajnie było by pograć sobie na KINECT.

Wczytywanie...

Poleć forum