1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie obrazów płyt problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez miron185, Marzec 16, 2010.

1. miron185

miron185 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam
    Mam Konsole z napędem: Samsung przerobiona iXtreme 1.6

Mam kilka pytań odnośnie czy mogę nagrać takie gry
    Poniżej załączam screeny z ABG X360

Jeżeli będę potrzebował ACTIVATE.ISO to do których gier i gdzie znajdę taka płytę pasująca do mojego napędu szukałem na forum ale wszystkie linki są nie aktywne.

TEKEEN 6

ASASIN CREAD 2

MX VS ATX REFLEX

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Active.iso pobierasz tylko raz, do wszystkich gier

nie musisz załączać screenów :) możesz nagrać ale potrzeba Ci właśnie active.iso, dlaczego?

w ABGX wyskoczyło Ci - requires iXtreme v1.51 [Hitachi only], v1.6 [using activation disc], v1.61 or later), czyli, że potrzebujesz napęd Hitachi z iXtreme 1,51 (który nie potrzebuje active.iso), lub odpalać gry z active.iso na iX 1,6 bądź zaopatrzyć się w iX 1,61 :)

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Activate.iso potrzebujesz do wszystkich gier z wave4 i nowszych

Activate.iso pasuje jedno do wszystkich napędów, więc nie ma znaczenia jakie znajdziesz - a na google na bank znajdziesz pasujące

Wczytywanie...

Poleć forum