1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie obrazu gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Repo, Wrzesień 1, 2010.

1. Repo

Repo Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Cześć, prosto z mostu, czytałem pare poradników, no ale są różne teorie na temat nagrywania obrazów, a więc:
    Ściągnąłem Left for Dead 2, mam pliki *.iso i *.dvd
    Czy muszę jakoś przerabiać obraz? Prawdopodobnie mam iXtreme(czy jak to sie tam pisze .) 1.6, no ale dla pewności, jak nagrać płytę żeby gra ruszyła na 100%?
    Płyty mam verbatim x8, zależy mi na sprawdzonym sposobie bez problemu, bo jednak 3,50 za sztuke to dla mnie nie jest mało 8)

2. Lotnik421 Xbox One

3. vir84

vir84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Abgx360, a pozniej ImgBurn i 2,4x nie wiecej !

5. tunio55

tunio55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Barlinek
    Gdzie kupujesz płyty ? Ja kupuje 10 płyt po 50 zł płacąc razem za przesyłke.

6. Repo

Repo Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Z hurtowni biore :) ok, nie ma problemu, piszcie o gg na PW, chociaż dobrze byłoby gdybyście osobiście odebrali .
    Zrobiłem off top, sory.

Wczytywanie...

Poleć forum