1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie obrazu - jaka nagrywarka ?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Avcev, Sierpień 8, 2014.

1. Avcev

Avcev Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, posiadam XBOX360 Arcade. Od niedawna zachciało mi się streamować oraz nagrywać odcinki z różnych gier konsolowych. Do tego potrzebna jest mi nagrywarka - najlepiej chyba Avermedia. Teraz zaczynają się schody bo nie wiem jaką nagrywarkę wybrać. Myślałem nad Avermedia Live Gamer Portable. Lecz nie wiem czy będę mógł z niej nagrywać ponieważ, konsolę pod mój telewizor muszę mieć podczepioną pod Kabel component, przez HDMI pisze mi że Nieobsługiwane (Telewizor - Sharp LC-19LE430E). Nie wiem czemu :(. Nie chce kupować Avermedia Game Capture HD, bo nie da się przez nią chyba robić LIVEów.

Co polecacie na moim miejscu ? Nie będę kupował nowego telewizora :p.

Najważniejsze jest to czy da się Avermedia Live Gamer Portable podłączyć przez Component.

Czy znacie kogoś albo wiecie gdzie będę mógł kupić do 300zł tą nagrywarkę? Może być używana.

Liczę na szybką pomocą.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum