1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie obrazu z X360 na PC przez Dazzle i pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ebriel, Maj 28, 2010.

1. Ebriel

Ebriel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Chcę zacząć nagrywać filmiki z cyklu "zagrajmy w" lub "let's play" jak kto woli, z konsoli X360.

Przeczytałem już dość sporo materiałów o takim nagrywaniu ale mam też dość istotne pytanie, ale pozwólcie że najpierw wszystko opiszę.

1) Mam X360 Elite 120 HDD
    2) Chcę zakupić Pinnacle Dazzle Video Creator
    Pinnacle Dazzle Video Creator
    3) Posiadam 23" TV/Monitor LG
    Monitor LCD 23'' LG M237WDP-PC - LCD 23'' - ram.net.pl

Pod którym równocześnie pracuje Komputer, x360, PS2 (wystarczy na pilocie zmienić sygnał odbierania).

Planowałem wszystko podłączyć tak jak jest pokazane na tym filmiku
    YouTube - How record Xbox 360, get best quality, setup, Dazzle

Jednak zamiast wykorzystać inny TV, chciałem wszystko podłączyć do tego LG dzięki przejściówkom. Jeśli nie wyjdzie podłęcze x360 pod LG a kompa pod zwykły monitor.

Jednak moje pytanie polega na metodzie nagrywania, domyślnie będzie ona przez program pinnacle studio (dodają do dazzle), program nagra mi gameplay z gry jednak ja chce mieć jeszcze własny komentarz w czasie rzeczywistym.
    Teraz właśnie jest pytanie jak to zrobić?

Jeśli nie wiecie o co mi chodzi to tutaj przykład z mojego kanału na YouTube i projektu Halo Combat Evolved
    YouTube - Zagrajmy w Halo part 1 (początek i przebudzenie)

Chce zrobić to dokładnie tak samo jak zrobiłem z Halo

Sam wymyśliłem taką metodę:
    W chwili przesyłania obrazu do programy pinnacle studio z x360 włączę program HyCam i nagram to co się dzieje na pulpicie plus oczywiście obraz z pinnacle, HyCam nagra też mój głos. Ale może znacie jakiś prostszy sposób?

2. Lotnik421 Xbox One

3. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/jak-nakrecic-gameplay-z-xbox-360-a-47445-2.html#post383907

sorry ze tak długo, ale dopiero teraz przez przypadek zobaczyłem twój temat

Pinnacle Dazzle nie polecam tego grabbera , bardzo drogi i porównywalny z tymi za 100-50zł

komentarz podczas nagrania lepiej nagrywać zewnętrznym programem i później tylko skleić

Wczytywanie...

Poleć forum