1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie obrazu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kozirm, Wrzesień 23, 2012.

1. kozirm

kozirm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Jestem tutaj nowy i jeszcze nie za bardzo mogę się na tym forum połapać. Mam problem z nagrywaniem gier na xbox 360. Robię to od dawna, ale od jakiegoś czasu pojawiają się gry które mają odrobinę większą pojemność niż płyta. Gdy zaczynam nagrywanie pojawiają mi się 2 opcje i klikam jedną z nich (w każdym razie nie overburn) i zaczynam nagrywanie. Podczas sprawdzania czy wszystko się nagrało wyskakuje błąd i nie można dalej nagrywać. Czy jest jakaś możliwość innego nagrywania ? Można nagrywać na 2 płyty, a może można nagrywać na płytę dwuwarstwową ? Bardzo proszę o pomoc możliwie jak najszybciej gdyż niedługo wychodzi FIFA 13 i chciałbym też w nią pograć.
    Z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. Iwanty

Iwanty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego w takim razie musisz zaopatrzyć się w nagrywarkę liteon ihas po wgraniu burner maxa pozwala ona na nagrywanie gier w systemie xdg3 czyli katich które zajmują ponat 8 gb

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Info Wszystko jest na forum...

Alert Temat kosz...

Wczytywanie...

Poleć forum