1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie osbrazow iso na Linuksie

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Pan Gąbka, Luty 8, 2009.

1. Pan Gąbka

Pan Gąbka Guest

Witam

Znalazłem prosty sposób nagrwyania obrazów gier na linuksie. Odpalamy k3b>settings>configure k3b>programs>user parameters> i przy pozycji growisofs dopisujemy formułke: -use-the-force-luke=break:1913760. Kilkamy ok i
    klikamy na burn dvd iso image zaznaczymy plik iso jako obraz do nagrania. Nie dvd. Nagrałem w ten sposób 5 gier na płytkach omegi i wszystko gra.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtek31

wojtek31 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chełm Śląski
    Można też tak:
    Kod:
    growisofs -use-the-force-luke=dao -use-the-force-luke=break:1913760 -dvd-compat -speed=2 -Z /dev/sr0=IMAGE1.iso
    gdzie /dev/sr0 to nagrywarka (może być również sr1....itd, w zależności od ustawienia w systemie) a IMAGE1.iso to nazwa samego obrazu iso.

Ale tylko z konsoli, temat był omawiany przeze mnie na forum mandrivalinux, gdzie doszliśmy wspólnie do rozwiązania.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum