1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie pierwsze kroki...prosze o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kolumb3, Grudzień 30, 2011.

1. kolumb3

kolumb3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam.
    Wczoraj przerobiłem konsolne puki co na lt.2.0
    Własnie na dysku znalazł sie mój pierwszy obraz assasints creed revelation:
    Assassin's Creed: Revelations (2011) XBOX360-COMPLEX ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim
    --z tego zródła.
    Pierwsze pytanie: czy moze ktos juz ciągał tą wersje i czy wymaga ona sprawdzenia w abgx?

Drugie pytanie:
    Tak czy siak chce sie nauczyć poprawnego patchowania..sprawdzania gier programem abgx..... z samym nagrywaniem ustawianiem lay-breków, nie ma problemu po lektórze tego forum.
    Ale nigdzie nie znalazłem jakkiegos tutka od a do z co do abgx.
    Wiec:
    1.sciągłem wszystkie programy z tej strony czyli: abgx..... source code oraz 1-13 wave.
    abgx360 - Download
    -Rozumiem ze instaluje samego abx-a .... ale co z pozostałymi? gdzie mam wrzucic source code ale te pliki wave?
    -mógłby ktos dokładnie krok po kroku to opisac? co robić z tymi plikami souce code oraz wave?
    -oraz dokładnie krok po kroku opisać proces sprawdzenia np tego assasince creed,,,, począwczy od isntalacji abgxa... po przez wykorzystanie tych plików source code oraz wave (jak i co zrobic) oraz po samo sprawdzenie kopi?

Bede wdzieczny

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    1)abgx360 nie działa na xgd3 tylko na xgd2 i jest tylko do live i patche gier ap25 jak nie grasz na live nie musisz nic sprawdzać
    2)jak masz dash 13xxx brak cichej aktualizacji. ściagasz imgburn lub clonecd nagrywasz płyte max x4 jak są to xgd3 potwierdzasz ,że chcesz do końca płyty nagrywać chyba ,że maszs nagrywarke ihas.
    3)i nic więcej nie kombinować z wave itd

4. kolumb3

kolumb3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    no to w takim razie na xgd3 nie mozna gra on line?
    I po drugie.....to jesli bede miec xgd2 to jak to po kolei robic:
    1.sciągam obraz.......i co dalej? przepuszczam go przez abgx? a jesli tak to co robie z tymi plikami wave itp?//troche to tu nie zrozumiale opisane jest.

Wczytywanie...

Poleć forum