1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NAgrywanie plików na pamięci przy grach pod RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luki895, Luty 18, 2013.

1. luki895

luki895 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy jeżeli będe miał przeróbkę RGH i nagram gry na swój dysk/pendrive to czy będzie możliwość używania go na codzień? W sensie filmów itp. Czy tylko do gier, ponieważ musaiłby zostać sfformatowany jakoś albo coś innego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    ja mam dysk zewnętrzny 500 gb i używam go też do przechowywania innych plików, tylko musi być sformatowany jak dobrze pamiętam w formacie fat32

4. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak, wszystko zależy od wielkości. Przy USBHDD musisz pamiętać, że RGH widzi jedynie FAT32.
    Ja mam 650GB Samsung usb 3.0, 1sza partycja FAT32 dla Xa, 2ga reszta NTFS do przenoszenia avi/iso/mkv i co jeszcze (NTSF dla plików >4GB). Obie partycje primary i wszystko chodzi elegancko. Dla pełnego komfortu potrzebujesz jednak dysku wewnętrznego (chociażby 20GB, ale polecam większy). Oszczędza mnóstwo problemów z pytaniami - czemu toto u mnie nie chodzi, no i umożliwia granie w gry z Xboxa pod emulatorem + gry wymagające DLC (np Battlefield 3 i MOH) bez problemów

1 osoba to lubi.
  5. luki895

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha. Bo posiadam dysk 4GB a z jakimi grami będzie problem odtworzyć i czy nie dało by się tego jakoś ominąć? W jaki sposób działają te gry na dysku wewnętrznym. A np do przenoszenia plików powyżej 4Gb też NTFS?nie może być sały sformatowany w FAT32?? I czy partycje na dyskach przenośnych robi się tak samo jak na dysku twardym w komputerze??

6. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: NAgrywanie plików na pamięci przy grach pod RGH

Tylko ntfs obsługuje pliki powyżej 4 gb, fat niestety. A dysk wewnętrzny dobrze miec bo konsola nie wszystko pozwoli Ci uruchomić z dysku usb tak jak kolega wyżej mówił.

Wytapane z XPERII;-)

7. luki895

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli jak mam RGH to lepiej mieć dysk wewnętrzny i na niego kopiować gry niż z dysku zewnętrznego?? a nie będzie problemu z odpaleniem gier z dysku wewnętrznego? to czyli dla mnie LT byłoby lepsze?

8. luki895

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli już nie wiem co robić. Bo mam dysk wewn. 4GB i bym musiał zakupić chyba nowy. To kurde już nie wiem czy przerabiać na LT czy RGH. Bo na RGH bym musiał chyba jeszcze nowy dysk zakupić.

9. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    do rgh lepiej dysk wew. nie wszystkie dlc beda dzialać z zew.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum