Nagrywanie pliku z grą na xbox - a

lukas365

Świeżak
Świeżak
Hej mam taki problem, pobrałem gierkę i wszystko było by ok gdy by był plik iso a tu są po prostu foldery : iFotos.pl - najlepszy darmowy hosting zdjęć i obrazków! moje pytanie to jak wypalić aby działało, próbowałem po prostu wypalic same pliki ale nie działa. Prosze o pomoc aaa i mam zwykłego xboxa :)
 

michal158

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie to można (np. IMG Burnem, Daemonem... chyba się da) zrobić z nich plik .ISO
 

lukas365

Świeżak
Świeżak
No mam przerobionego i zrobiłem z tego iso takim programem Qwix, ale też nie działa. Moze magia polega na tym ze cos w tych plikach jest nie tak.
 

michal158

Użytkownik
Użytkownik
A masz plik .dvd ? Bo z tego co czytałem to musi być i .ISO i .dvd
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
wiem że ludzie do tego używają programu DVD Decrypter ale co dalej to nie mam pojęcia
 

lukas365

Świeżak
Świeżak
zawsze miałem tylko iso i działało. Wypróbuje ten program, chyba że jakieś inne rozwiązenia??
 

Impulsek

Użytkownik
Użytkownik
jak zrobisz .iso to przepuść przez abgx i on stworzy Ci plik .dvd i ten plik nagraj.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
on pewnie rozpakował plik iso......bo pewnie miał powiązanie iso z winrarem......tak mi się wydaje....pewnie folder wcześniej było jedne archiwum.....
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie rozpakował iso (jakby rozpakował to by mial foldery audio video i systemupdate)
to jest wersje na jtaga do wrzucenia bezposrednio na dysk pewnie

wiec nie zadziała trzeba sciagnac inny obraz
 

Do góry Bottom