1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie Płyt xagd3 zwykłą nagrywarką! I

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Avarity, Grudzień 17, 2012.

1. Avarity

Avarity Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie! Pomoże ktoś mi znaleźć ów poradnik jak nagrać grę zwykłą nagrywarka? Ściągnąłem nową fife 2013 nagrałem ; lipa (płyta eksperanza bo nie było verbatim) Sprawdzałem grę abx360 i wszystko zielone tylko nie może program znaleść w swojej bazie tej gry tak zrozumiałem gra ma 8.13GB pomoże ktoś jak ją mam nagrać? Mam nagrywarkę Samsung Sp2504C (tak mi wyświetla w manadzeże urządzen) Jeśli na forum był podobny temat to sory ale nie mogłem znaleźć.I jeszcze jedno jak nagrałem w imgburn to w 97% miałem errora kliknąłem anuluj i coś dziwnego się stało i wywaliło mnie do menu gdzie się dodaje plik dvd. Nagrywałem już wcześniej gry xagd2 i śmigało z góry dziękuje!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. greengo

greengo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co czytałem do nagrania Fify 13 musisz mieć nagrywarkę LiteOn iHas 124B do tego zflashowaną programem inną ponoć nie nagrasz.

4. Avarity

Avarity Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a z kąd ja to mam wiedzieć ? a ogólnie odpowiecie na inne pytanka .

5. Avarity

Avarity Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co mam zrobić jak dojdzie do 97% ? ale mam najnowszy imgburn wiec tam są inne opcje jak bedzie 97% nić w innych starych poradnikach tak wgl ;D

6. michasL

michasL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa

Kolega ma racje, fify nie nagrasz bez iHasa, jet wiele tematow na forum wiec nie jest tak trudno ruszyc glowa i poszukać, to nie boli.

7. Avarity

Avarity Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukałem nic za bardzo nie zrozumiałem jak mam zrobić tego ihasa i co to wgl jest bo czytałem posty i nic nie rozumiem ??? A pozatym wie ktoś jak nagrywać gryz xagd3 bez tego ihasa? albo jak go zrobić na mojej nagrywarce?

8. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    ihas to model nagrywarki liteon , nagrywarka ktora wypali ci gre w stosunku 1:1 na zwyklej tez nagrasz gre xgd3 ale nie wszystkie 6 gier ma CIV i potrzebny ihas jak i do grania online

9. Avarity

Avarity Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czekam na poradnik lub link z nagrywaniem xagd3 zwykła nagrywarka ale jakiś nowy obejmujacy nowe funkcje imgburn 2.5.7

10. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    fify i tak nie nagrasz, chyba ze z błędami

11. jaqs

jaqs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Oczywiscie, ze da sie wypalic fife 13 zwykla nagrywarka - trzeba tylko dobrej plyty. Niestety czasem gra sie wylozy (jest o tym duzo tematow), ale lepsze to niz nic. Ja np. nagralem na verbatimie i nagrywarce slimtype z jakiegos lenovo. Do esperanzy potrzeba juz lepszej nagrywarki bo to sa plyty gorszej jakosci. Kilka gier na nich poszlo, tez na nagrywarce z laptopa, ale np. na slimtype o ktorym wspomnialem wykladal sie za kazdym razem, a z kolei lepiej poszlo na optiarc, tez z jakiegos lenovo.

Jednak najlepszym rozwiazaniem, jak chcesz nagrywyac gry bez bledow i bez marnowania plyt to kupno iHASa.
    Jezeli jednak chcesz pozostac przy nagrywaniu zwykla nagrywarka to kupuj verbatimy, bo na inne plyty szkoda troche kasy i czasu.

Wczytywanie...

Poleć forum