1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie pod LT.3.0 Pomocy..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wasilek6320, Wrzesień 27, 2014.

1. wasilek6320

wasilek6320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    [​IMG][/URL][/IMG]
    Czy gra została sprawdzona poprawnie i mogę nagrywać? Jest to gra Fifa 15...XGD3...Nagrywam na verbatim nagrywarką Ihas...a szkoda mi płytę tracić :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. garf78

garf78 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z trudem, ale odczytałem ten Twój screen :d. Tak według abgx-a all jest oki, do grania w singlu. Do multi informuje, ze nie ma jeszcze pliku w bazie, ale to norma bo to nowość.

4. wasilek6320

wasilek6320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    :D dziękuję :D i za to że rozczytałeś i za to że pomogłeś :D czyli mogę nagrywać?
    A i napisałeś cośo Online :? czyli jak nagram to tylko mogę grać w oflline :/

5. garf78

garf78 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A to już loteria możesz grac i będzie all oki, a możesz dostać bana. Choc Lt 3.0 jest raczej bezpieczne.

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Wersji Pl zapewne nigdy nie będzie w bazie

7. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie gadajcie mu bzdur gra nie musi być w bazie, nie ma banów za takie kopie jak nie jest uszkodzone Iso. I można grać i nagrywać śmiało.

Wczytywanie...

Poleć forum