1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie powyżej 3.0x z 2.4x

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nikolka737, Styczeń 29, 2014.

1. Nikolka737

Nikolka737 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć, moja wiedza na temat nagrywania jak nadal jest niska, mam pytanie i na google nie znalazłam odpowiedzi.
    Mam nagrywarkę TSSTcorp CDDVDW SN-208BB
    (zgodną z BurnerMax: BurnerMAX IS enabled !
    Free Space: 8,738,897,920 bytes)

z płytką Verbatim DVD+R DL 8.5gb przystosowaną pod LT 3.0 nagrywa mi z prędkością powyżej 3.0x a ustawione jest na 2.4x, mogę obawiać się problemów mimo iż płyta została potraktowana BurnerMaxem i mam dodatkowo włączoną opcje truncate?
    Mam ImgBurn

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Normalka. Nic się nie przejmuj.

4. Nikolka737

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nagrywając wcześniej bez limitu nagrałam dobrych parę gierek, choć z jedną mam problem od samego początku - NFS Rivals.
    Pobiłam swój rekord, nagrywając na 2.4x jest błąd ze ściereczką przy instalacji gry - 8procent, że o teksturach HD tyle wspomnę że się nie instalują a dochodzi jedynie do połowy paska.

Co robię źle? Już myślałam że coś z laserem nie tak, ale jakoś spokojnie grywam w inne gry i problemów nie widać.

5. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    BurnerMAX ma to do siebie, że występują problemy. Możliwa też wadliwa partia płytek.

6. Nikolka737

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To lepiej używać samej opcji truncate czy BurnerMaxa?
    Co do wadliwej partii płytek to wątpię, ufam zaufanym marką.

Wczytywanie...

Poleć forum