1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie - problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hapol, Lipiec 14, 2010.

1. Hapol

Hapol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem, gdy skanowałem grę RDR programem abgx360 gui wyskoczył mi błąd, taki : Yfrog Image : yfrog.com/3zbeztytuumhj
    i teraz mam pytanie, czy moge nagrać tą gre bez problemów ? mam ixtreme 1.51.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilkosz

kamilkosz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hapol, co do bledu nie wiem ale ja bym zrobil tak : kupilbym jakas plyte za 3zł, i bym nagral :) jesli by podzialalo wypalil bym druga kopie na verbatce, a po drugie ja nigdy nie sprawdzam obrazow i zawsze kazda gra jest ok wypalona :)

4. Hapol

Hapol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zmienilem na wave 3 i mysle ze powinno wszystko dzialac jak nalezy. Dzieki za pomoc

5. kamilkosz

kamilkosz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a ixtreme jest tak latwo zaktualizowac, wystarczy sata w kompie ;)

6. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do takich pytań jest ten temat: http://xboxforum.pl/iso-f31/wytlumacznie-bledow-abgx360-19483.html

Wczytywanie...

Poleć forum