1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie prototype,black ops

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kipomek, Grudzień 25, 2010.

1. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    siema. mam lt+. musze cos patchowac/robic cos abgx'em ,zeby nagrac gre? prototype mi obojetne, black ops do single i xlinka. ?

Ps. pisalem ten temat w odpowiednim dziale, ale nikt mi nie chce odpowiedziec! o co chodzi?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    jak masz lt+ to nie musisz nic robić poza sprawdzeniem obrazu i utworzeniem obrazu .dvd w programie abgx360

4. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    .dvd mam w kazdej grze, a jak nie mam internetu na laptopie, a tam mam gry. to oplaca sie sprawdzac?? jakies specjalne ustawienia mam ustawiac? kazdy podaje inne, i juz sie zagubilem...

Wczytywanie...

Poleć forum